Advent aneb Co nás čeká v prosinci

29. 11. 2015

Ve čtvrtek 26.11. jsme úspěšně zakončili kurz plavání. Všechny děti udělaly ohromné pokroky, za což jim patří veliká pochvala. Forografie opět najdete ve složce Plavání (jen malá ochutnávka) a na Rajčeti (vše).

Ale ani v prosinci ještě nebudeme vánočně lenošit, ale naopak budeme adventně aktivní:-). Hned v prvním týdnu nás ve školce i ve škole čeká návštěva z nebe a pekla, paní kuchařky připraví pravé čertovské menu. Ve škole si pak užijeme čertovské odpoledne. Z dalších připravovaných akcí se děti mohou těšit na návštěvu pana Tripese, který jim opět povypráví o tom, co se právě děje v přírodě a odmění je za sběr kaštanů, dále na vánoční koncert, předvánoční družinové i školní tvoření a řadu dalších aktivit, o kterých budeme průběžně informovat. Od středy 23.12. do pátku 1.1.2016 nás všechny ve školce i ve škole čakají zasloužené vánoční prázdniny a opět se sejdeme v pondělí 4.1.2016.

Chtěla bych popřát všem dětem, rodičům, pedagogům, provozním zaměstnancům a příznivcům naší školy klidné prožití adventních dnů, co nejméně předvánočního stresu a shonu a co nejvíce  okamžiků strávených v rodinném kruhu. KM