Hodnocení školy

11. 4. 2017

Vážení rodiče,

obracím se ne vás s prosbou o spolupráci. Všichni pedagogičtí i nepedagogičtí zaměstnanci školy se snaží, aby prostředí naší školy bylo pro žáky příjemné a bezpečné, aby se zde cítili dobře jak v době vyučování, tak i v době mimoškolních činností. Chceme znát názor váš i vašich dětí na to, jak se nám společně ve škole žije. K tomu, abychom mohli ověřit, co děláme dobře a co naopak špatně, kde máme prostor pro zlepšení nebo jaké akivity či činnosti se vypatí v naší škole udržovat nám můžete pomoci tak, že vyplníte vy i vaše děti dotazník, který je pro vás vytvořený na portále Proškoly.cz.

Vyplnění dotazníku je možné po přihlášení, které je totožné s tím, jímž se přihlašujete vy nebo vaše děti do protálu Proškoly.cz (přístupové údaje přinesly děti na začátku školního roku, na lístečku jsou přístupové údaje pro vás i pro děti zvlášť).

Velmi vás prosím o trochu vašeho času, který vyplnění dotazníků věnujete a v neposlední řadě upozorňuji, že vámi vypněné odpovědi budou zcela anonymní, nebudeme tedy vědět, k jakému jménu dotazník náleží. Pokud se do šetření zapojení dostatečné množství rodičů i dětí, výsledky zveřejníme do konce školního roku. Předem děkuji za spolupráci rodičům i dětem, kteří vyplněním dotazníku pomohou ke zlepšování života ve střížovské škole.     Mgr.Bc. K.Míčková Lišková, ředitelka školy

JAK  SE K DOTAZNÍKŮM DOSTAT

1. zadejte www.proskoly.cz

2. přihlašte se (pokud budete vyplňovat dotazník pro rodiče, použijte "rodičovské" jméno a heslo, v dotazníku pro děti žákovské jméno a heslo)

3. vyberte okénko SOCIOMTRIE - dotazníky se zobrazí a dále postupujte podle návodu.