Odhlašování obědů

4. 3. 2016

Vážení rodiče,

často se stává, že děti nejsou přítomné ve škole a nemají odhlášené obědy. Vy pak zbytečně platíte za neodebraný oběd. Od 7.3.2016 funguje nevé telefonní číslo pro odhlašování obědů přímo do školní jídelny. Paní vedoucí tak může ihned oběd odhlásit.

Vzhledem k tomu, že něktří při odhlašování voláte nebo píšete SMS na školní mobil, který není možné během výuky pravidelně kontolovat, lze nyní odhlašovat obědy na telefonním čísle 775 448 321. Obědy lze odhlásit zavoláním nebo jen zasláním SMS na uvedené telefonní číslo. Nezapomeňte vždy uvést příjmení dítěte, ročník a počet dní, na který chcete obědy odhlásit.

Obědy můžete odhlašovat i nadále při omlouvání dětí na telefonním čísle školy, ale jen do 7,25 hod. Poté začíná výuka a nelze informaci předat do jídelny včas tak, aby byl oběd odhlášen. Děkujeme za pochopení.