Organizace předvánočního školního týdne

11. 12. 2016

Tak jako každý rok, i letos jsme pro žák připravili několik akcí, kterými jim chceme zpestřit poslední školní týden před Vánoci.

V pondělí 19.12. se po obědě vydáme do lesa a zaneseme lesní zvěři něco "na přilepšenou". ( Vycházka se uskuteční v rámci školní družiny, děti, které se jí nezúčastní přinesou od rodičů lístek, že mohou samostatně odejít po vyučování domů.)

V úterý 20.12. za námi dopoledne přijde pan Tripes, který tentokrát bude nejen povídat o zvířatech v přírodě, ale také odmění nejlepší sběrače žaludů a kaštanů.

Ve středu 21.12. se vydáme do Českých Budějovic, kde jsou pro nás připraveny dva programy. Výukový program v muzeu se bude týkat vánočních tradic a ve výtvarném ateliéru Tvor si děti něco vyrobí. (Nástup a výstup bude opět možný na trase autobusu.)

Ve čtvrtek 22.12. se od 9,00 hodin ve škole zaposloucháme do písní pana Hrdličky, který za námi opět přijede se svým programem. Pro všechny přítomné si také přichystaly vystoupení děti ze školní družiny. Na obě akce jsou zváni všichni příznivci školy. Vyučování ve čtvrtek končí v 11,15 hodin. Žáci, kteří přinesou lísteček od rodičů budou moci po obědě odejít domů.

V pátek 23.12. začínají vánoční prázdniny a ve škole se opět uvidíme v úterý 3.1.2017. KM