Organizace výuky v ZŠ 21. a 22.12.2015

8. 12. 2015

Na předvánoční poslední dva dny školy jsme pro děti přichystali několik akcí.

V pondělí 21.12. odjedeme ráno autobusem do Českých Budějovic, kde nás čeká v Jihočeském muzeu vánoční výukový program. Protože nám zbyde po skončení programu a prohlídce muzea ještě trocu času, prohlédneme si vánočně vyzdobené město a na náměstí se podíváme na Betlém (děti si přinesou cca 60,-Kč na vstupné a dopravu). Vrátíme se autobusem ve 12,35 a po obědě nás navštíví pan Tripes, aby dětem povyprávěl o tom, co se děje v zimě v přírodě a také odmění nejlepší sběrače kaštanů.

V úterý 22.12. zveme všechny rodiče a příznivce školy od 14 hodin na společné předvánoční posezení. Děti si připravily program, kterým by rády všem zpříjemnily předvánoční čas. Kdo však bude chtít, může přijít do školy již ve 13 hodin a poslechnout si písničkáře pana Hrdličku (vstupné 30,-Kč), který nás navštíví se svým předvánočním koncertem. KM