Poděkování a přání

18. 12. 2016

Milí rodiče, prarodiče, zkrátka všichni, kteří jste zavítali na náš lucerničkový průvod,

ráda bych vám všem touto cestou poděkovala za velmi hojnou návštěvu, kterou nikdo z nás nečekal. Advent je doba, kterou bychom měli všichni trávit se svými nejbližšími a já mám velkou radost, že jste se část posední adventní neděle rozhodli strávit společně s námi a s vašimi dětmi či přáteli a známými u střížovské školy.

Chtěla bych také velmi poděkovat všem zaměstnankyním školy za to, že se ve svém volném čase rozhodly pomoci s organizací průvodu, vystoupení nebo přípravou výborného punče, panu Tomáši Matíškovi (kapela ONI) za profesionální hudební doprovod a v neposlední řadě střížovským zastupitelům za to, že bylo z čeho punč, kterým jsme se krásně zahřáli, uvařit.

Nemohu zapomenout ani na poděkování dětem za to, že své vystoupení zvládly na velikou jedničku s ještě větší hvězdičkou. Podle reakcí, které jsem v tom našem mírném chaosu stihla zaznamenat se i vám setkání líbilo, budeme se proto snažit, aby určitě nebylo posledním.

Přeji všem krásné Vánoce v kruhu rodiny a blízkých, mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2017.

Kateřina Míčková, ředitelka školy

P.S. Moc prosím rodiče, kteří fotili, zda by byli ochotni mi poslat na mail fotografie, abych je mohl umístit na web i pro ostatí a případně některou z nich poskytnout Českobudějovickému deníku. Děkuji KM