V novém roce - co nás čeká v lednu

3. 1. 2016

Milé děti, vážení rodiče,

přeji vám všem mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2016a těším se na další společné chvíle a spolupráci. Na rajčeti  (http://zs-a-ms-strizov.rajce.idnes.cz/) máme opět další forografie, tentokrát jako ohlédnutí za předvánočním časem v ZŠ.

A co nás čeká hned v lednu? Protože se kvapem blíží pololetí, uskuteční se 11.1.2016 od 14,30 do 16,30 konzultční odpoledne pro rodiče. Vyučující vám podají informce o prospěchu a chování vašich dětí.

Od 14.1.2016 čeká prvňáčky a druháky zahájení půlročníh projektu, který se uskuteční pod záštitou Jihočeské vědecké Knihovny v Českých Budějovicích. Až do konce školního roku budeme jezdit vždy jeden čtvrtek v měsíci do Českých Budějovic a zúčastníme se výukového programu v JVK. Projekt je zaměřen na rozvoj čtenářských dovedností u nejmladších žáků. Na závěr projektu bude čekat na všechny děti i překvapení. Bližší informace k organizaci přinesou děti 1. a 2. roč. během prvního lednového týdne na lítečku.

Ve čtvrtek 28.1.2016 dostanou všichni žáci pololetní vysvědčená a vyučování skončí v 11,15 hod. Od 13,00 bude probíhat ve škole zápis budoucích prvňáčků.

A 29.1.2016 nás čekají jednodenní pololetní prázdninysmiley.