Informace pro rodiče našich budoucích prvňáčků

16. 5. 2016

Vážení rodiče,

jak jste již byli informováni u zápisu, není třeba kupovat dětem před nástupem do 1.ročníku žádné pomůcky, sešity atd. Vše potřebné, co budou děti v prvních týdnech školy potřebovat, dostanou od nás ve škole. Na Vás je tedy pouze zakoupit aktovku a penál (pokud jej budete chtít vybavit pastelkami, kupujte, prosím, trojhranné, které jsou vhodné při nácviku správného úchopu psacích potřeb)  :-).

Děti si budou muset do školy přinést jen cvičební úbor (tepláky, tričko, mikina, cvičky) a přezůvky. Protože však sami nejlépe víte, jak děti v tomto věku rychle rostou, bude lépe nákup těchto věcí odložit na srpen, kdy vyberet skutečně aktuální velikost. Při nákupu přezůvek myslete, prosím, na to, že děti ve škole o přestávkách rády hrají různé hry (skáčí panáka, hrají si s míčem), proto volte raději přezůvky s pevnou patou.

O potřebě nákupu některých dalších pomůcek, které bude vyžadovat vyučující v 1.ročníku budete vždy včas informováni.

Přeji dětem příjemné prožití posledních měsíců v mateřské škole a těším se, spolu s ostatními pedagogickými pracovníky, na setkání 1. září 2016 v 7,30 hodin.

Kateřina Míčková Lišková, ředitelka školy