Turisticko-poznávací výlet do Trocnova

11. 11. 2015

Vážení rodiče, jak jistě víte od vašich dětí, od začátku školního roku realizuje paní vychovatelka Jechová ve školní družině projekt orientovaný na poznávání historie. Děti ve škole plní úkoly, účastní se soutěží, byly na návštěvě Jihočeského muzea. Další součástí projektu je turisticko-poznávací výlet do Trocnova. Výlet se uskuteční 16.11.2015 a bude celodenní. Sejdeme se v 8,00 u školy (ráno družina funguje normálně od 6,55), odkud se vydáme částečně po svých a částečně vlakem do Trocnova. Předpokládaný návrat je v 15,00. Je nutné, aby děti měly oblečení a obutí odpovídající aktuálnímu počasí. Vzhledem k tomu, že po svých budeme muset ujít cca 10 km, vyberte dětem pečlivě zejména obuv (ne gumovky, ne nové boty atd.). Obědy pro ZŠ jsou hromadně odhlášené, děti si s sebou vezmou jídlo a pití na celý den (nikde nebudou mít možnost si něco koupit). Dále budou děti po cestě plnit různé úkoly, proto jim přibalte psací potřeby a blok. Protože výlet bude dlouhý a náročný díky poměrně velké vzdálenosti, kterou musíme ujít pěšky, nedávejte dětem igelitky ani tašky na jedno rameno, ale batoh, který se jim dobře ponese. Výlet se neuskuteční pouze v případě velmi nepříznivého počasí. V tom případě bude ve škole připraven náhradní program. Ještě připomínám, že po skončení výletu bude následovat od 15,30 hod konzultační odpoledne pro rodiče.