Zimní vycházka do přírody

20. 12. 2016

19. prosince, tj. v pondělí se v rámci družiny uskutečnila zimní vycházka do lesa. Naším úkolem bylo "nadělit" nějaké dobroty zvířátkům, abychom si tak připomněli blížící se Vánoce a čas obdarovávání. Zúčastnilo se celkem 22 dětí, skoro všechny děti si přinesly již z domova nějaké dobroty pro zvířátka - jako mrkev, žaludy, kaštany, jablíčka, seno atd.  Šli jsme směrem na Doudleby a v lese potom jednotlivé děti vytvořily "hnízdečka" plná dobrot pro lesní zvířátka. Počasí nám přálo, krajina byla krásně zasněžená, teplota okolo 0 C  a tak si děti užily i trochu sněhu a zimních radovánek v lese. Výlet se nám moc vydařil, děti byly příjemně unavené a všichni jsme měli radost z dobrého skutku i ze společně strávených chvil mimo zdi školy.... Určitě budeme tuto tradici udržovat a do lesa s vánoční nadílkou vyrazíme i příští rok. Krásné Vánoce všem lidem i zvířátkům!

Bc.H.jechová

P.S. Foto naleznete ve fotoalbu.