Celodenní edukační program v Českém Krumlově 14.9.2017

7. 9. 2017

Vzhledm k tomu, že Národní památkový ústav nabízí nyní zdarma edukační programy pro žáky základních škol, rozhodli jsem se, že dětem trochu blíže ukážeme krásy Českého Kumlova. Protože výprava do Českého Krumlova je časově náročnější, chceme si ji naplno užít a navštívit také nově otevřené Kláštery. Pro připomenutí tedy několik info k naší čtvrteční výpravě:

Vybíráme 150,- Kč (přinést do pondělí i s lístečkem)

• kdy: 14.9.2017
  • sraz: u pokladen na vlakovém nádraží v Č.Budějovicích (od 7,15 zajištěn dozor) NEBO  u školy ve Střížově (v 6,55) NEBO na trase autobusu
  • odjezd 8,09 z Českých Budějovic, návrat ve 14,45 do Českých Budějovic a dále autobusem směr Střížov nebo lze vyzvednout děti u pokladen vlakového nádraží v Č. Budějovicích do 15,30 (upřesnit na lísteček, dozor zjištěn)
  • s sebou: jídlo a pití na celý den!!!, batoh (ne tašku přes rameno nebo igelitku!!!), vhodné oblečení a obutí (pláštěnku, čepici), peníze na autobus (pokud děti pojedou autobusem), penál (tužka, pastelky - budeme potřebovat k vyplňování pracovních listů)

Program v ČK:

1.  “Objevování barokní zámecké zahrady” - edukační program Národního památkového ústavu (ZDARMA)
  2.   V odpoledních hodinách - Interaktivní expozice v Klášterech ČK+ vyrábění výrobků. (80,- Kč)